Mindenmás

Nyugis lesz a kedd: napsütéssel és 12 fokkal folytatjuk a hetet Szegeden

Kedden sok-sok napsütésre számíthatunk, csak elszórtan alakulhat ki kisebb eső, zápor. Sokfelé élénk, néhol erős lesz az északnyugati szél, de városunkban nem kell erős szélre számítani. Napközben 9 és 14 fok közötti maximumokra van kilátás Szegeden.

A Szeged365 időjárás-jelentést a Szabó Klímatechnika támogatja.

Szerdán napközben sok napsütésre számíthatunk. Este nyugat felől viszont vastagabb felhőzet érkezik. A nyugatias szél sokfelé élénk lesz, de marad a kellemes idő, napközben 9-15 fok várható városunkban.

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk! 

App Store: https://apple.co/3ZdLaYm
Google Play: https://bit.ly/3LSOTHJ

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!

Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb