Mindenmás

Szándékosan léphetett a vonat elé egy férfi a Szeged-Szabadka vonalon, a mentők gyorsan kiértek, de már nem tudták megmenteni az életét (+18)

Kedden délután halálos baleset történt Palicson a Hegedűs József utcában a vasúti átjáró közelében, a Szeged-Szabadka vonalon. Sajtóinformációk szerint egy 62 éves férfi vesztette életét, aki öngyilkosságot követhetett el, de a hivatalos nyomozás során kell majd megállapítani az eset részleteit.

A szabadkai rendőrkapitányság azt közölte, hogy a balesetet 16:55-kor jelentették be. A tragédia akkor történt, amikor a Szabadkáról Horgos felé tartó személyvonat elütött egy személyt a vasúti kereszteződésben.

A MENTŐK GYORSAN KIÉRTEK, DE NEM TUDTAK SEGÍTENI RAJTA

A Subotica.com nem hivatalos információk alapján azt írja, hogy a gyanú szerint a 62 éves férfi szándékosan ugrott a sínekre a vonat elé, amikor a szerelvény már lassítani kezdett a kereszteződés előtt. A mentők gyorsan kiértek, de már csak a halál beálltát tudták megállapítani. A baleset idején a sorompó le volt engedve és a jelzőlámpa is működött. A rendőrség és a vasúti felügyelőség emberei több mint egy órán át helyszíneltek. A helyszínelés idejére a közúti és a vasúti forgalom is szünetelt – írja a Szabad Magyar Szó.

Ha úgy érzed, lelki segítségre szorulsz, vagy van olyan ismerősöd, aki veszélyben van, azonnal kérj segítséget! Hidd el, mindig van megoldás, mindig van, aki meghallgat:

Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetsége
116-123
Kék Vonal gyermekkrízis alapítvány
116-111
Csak vezetékes vonalról hívható:
DélUtán középkorú és idős emberek lelkisegély szolgálata
+36-80-200 866
Akik interneten segítenek:
www.sos505.hu és www.chat.kek-vonal.hu
E-mail címek, ahová írásban fordulhatsz:
[email protected]
[email protected]

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb