Kikapcs

Tuesday on my mind: keddenként ingyenes a belépés a hölgyeknek a SunCity Szabadidőközpont beach részlegére

Megtartotta jó szokását a Szeged melletti, számos extrém sportnak otthont adó SunCity Szabadidőközpont, már ami a keddi napokat illeti: a tavalyi évben egy különleges ötlettel rukkoltak elő, ennek értelmében a hét második napján a hölgyek ingyen mehetnek be a strand részlegükre, ez pedig a 2025-ös szezonban sem változik.

Tavasszal startolt el a szezon az Algyő és Vásárhely között található vízi paradicsomban, ahol egész nyáron ingyenes belépést biztosítanak a hölgyeknek, keddenként a strand részlegükre. Fontos, hogy az ajánlat csak és kizárólag a strand részlegre szól, a többi szolgáltatásért fizetni kell, de jó hír, hogy ha kedvet kapnál valami pörgősebbhez, akár

  • wakeboardozhatsz,
  • Jet-Ski-zhetsz,
  • de van étterem és beach bar is, ha pedig elfáradtál, szálláshelyet is találsz náluk.

A felsoroltak közül talán a wakeboard a legnépszerűbb, ebből két pályájuk is van, az egyik a haladó wakeboarderek számára, a másik pedig azon lelkes kezdők figyelmébe ajánlott, akik korábban még nem álltak deszkán. Utóbbin végig egy tapasztalt wakeboard oktató fogja felügyelni minden mozdulatodat, a helyes betanulás érdekében. A SunCity Szabadidőközpontban egyébként a legkisebbeket is várják, ugyanis az idei évben is dübörögnek a wakeboard táboraik, ottalvós és nem ottalvós formában is, immáron két különböző turnusban, erről az alábbi cikkben írtunk bővebben:

Annak ellenére, hogy alapvetően egy strandról van szó, a SunCity Szabadidőközpontban egész nyáron pörögnek majd a koncertek és bulik, erről minden további infót IDE KATTINTVA találsz!

SunCity Szabadidőközpont

wakeboard | jet-ski | strand | étterem | szállás

46.3830681,20.2760876

Kopáncs, Tanya 1.

Info vonal: 06 30 815 5145

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb