Mindenmás
Kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, csak egy sávon halad a forgalom
Péntek reggel kigyulladt egy személygépkocsi az M5-ös autópályán, Budapest felé, Lajosmizse térségében, a 61-es kilométerszelvénynél.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom, így kisebb torlódásra számíthatnak a közlekedők.



