Mindenmás
Tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden: a helyiségben két köbméter fa égett
Péntek délután tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden, a Déryné utcában. A helyiségben két köbméter fa égett.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a ruzsai és hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét ingatlant, majd eloltották a lángokat. A rajok ventilátor segítségével kiszellőztetik a füsttel telítődött pincét. A munkálatokat a Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.



