Mindenmás

Csak a szerencsén múlt, hogy nem történt baleset: faág tört le egy szegedi játszótér felett (fotókkal)

Egy nagyobb faág szakadt le egy rókusi játszótéren, az Arany János Általános Iskola közvetlen közelében. Az olvasói fotón jól látszik, hogy a faág pont egy játék felett tört ketté, így tehát csak a szerencsén múlt, hogy akkor nem tartózkodott ott gyermek.

A leszakadt faág szombat délután továbbra is a helyszínen van. Megkerestük az illetékeseket, hogy megtudjuk, mikor kerülhet sor a faág eltakarítására, illetve terveznek -e vizsgálatot a fa állapotával kapcsolatban. Amint választ kapunk, frissítjük cikkünket.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb