Mindenmás

Napi pakk: felhősebb, borongósabb időjárást hoz a hétvége Szegedre, Kiss Ádám születésnapján

Felhősebb, borongósabb időjárással indítjuk a hétvégét Szegeden. Pánikra azonba semmi ok: marad a kora tavaszias hőmérséklet, és szerencsére csapadékra sem kell számítanunk. Születésnaposokból sincs hiány, hiszen ma ünnepel például, Chris Rock, Ashton Kutcher és Kiss Ádám! Kávé bekészít, hozzuk mellé a friss és ropogós napi pakkot!

MAI NÉVNAPOSOK ÉS KISS ÁDÁM SZÜLETÉSNAP

Nagyon boldog névnapot kívánunk Nektek: Tódor, Rómeó és Richárd! Érdekességek:

  • 214 éve ezen a napon született Charles Dickens angol író (Copperfield Dávid),
  • 106 éve Béres József tudományos kutató, rákkutató, a Béres csepp megalkotója,
  • 66 éve James Spader színész (Szex, hazugság, videó, Csillagkapu, A leskelődő),
  • 60 éve Chris Rock színész (New Jack City, Kóla, puska, sültkrumpli),
  • 48 éve Ashton Kutcher amerikai színész,
  • 41 éve pedig Kiss Ádám humorista.

FELHŐSEBB IDŐNK LESZ SZOMBATON

Szombaton felhősebb, borongósabb időben lesz részünk Szegeden, csapadékra azonban nem kell számítanunk. Hajnalra többfelé képződik pára, köd, ami helyenként tartósan megmaradhat. Napközben többfelé élénk, néhol erős lehet a nyugati, északnyugati szél. Kemény fagyoktól nem kell tartani, kora reggel 2, napközben pedig 11 fok körül alakul a hőmérséklet.

AZ UNDERGROUNDÉ LESZ A FŐSZEREP A VÁROSI ROCK KLUBBAN

Szombat este az undergroundé lesz a főszerep a Szeged Városi Rock Klubban: három markánsan eltérő hangulatú, mégis egymásra rezonáló zenekar áll színpadra egy közös punkesten. Olyan zenekarokkal találkozhatunk ekkor, mint a hangzatos nevű Eresz alá szorult uborka, a Kínai üzlet és a Skaotic.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb