Szegedi Arcok

Medencés trendek 2026-ban, innovációk és újdonságok: a szegedi Medence Áruház is ott lesz az ország legnagyobb építőipari kiállításán

Mozgalmasan indul az év a szegedi Medence Áruház háza táján, már most több projektjük van lekötve a 2026-os évre. Medencét építtetni egyébként nem csak nyáron lehet, a Medence Áruház csapata saját szakembergárdával vállalja (akár) a teljes beépítési folyamatot is, ha már most cselekedsz, nyáron már csak csobbannod kell a saját medencédben. Apropó, projektek: a szegedi Medence Áruház nemrég bejelentette, hogy részt vesznek a márciusban esedékes Contrsuma-n, az ország legnagyobb építőipari szakkiállításán.

Évről-évre újdonságokkal lepi meg a szegedieket a Medence Áruház, ahol egyébként nem csak a klasszikus értelemben vett medencék találhatóak meg, hanem jacuzzik, szaunák és minden, ezek tisztán tartásához szükséges vegyszer és tisztítószer is. A Medence Áruház most bejelentette, hogy ők is

részt vesznek az ország legnagyobb építőipari szakkiállításán, ami a CONTRSUMA névre hallgat, 2026. március 25. és 29. között!

Az említett kiállítás a hazai építőipar egyik legfontosabb eseménye, ahol a világ minden tájáról érkező cégek, mérnökök, kivitelezők és partnerek találkoznak évtizedek óta, hogy megosszák tapasztalataikat és bemutassák legújabb fejlesztései. A kiállítás kiemelt témái az idei évben

  • a fenntarthatóság,
  • az automatizáció
  • és a zöld építés

A Medence Áruház ezen az építőipari kiállításon mutatja majd be a legújabb technológiai megoldásait, melyek gazdaságosság, energiahatékonyság és fenntarthatóság szempontjából is kiemelkedőek. Emellett a Construmán a Medence Áruház azon szolgáltatásait is meg lehet majd ismerni, amelyekkel a medenceépítést teljesen az ügyfél igényeihez tudják igazítani: a tervezéstől a kivitelezésen át egészen az utógondozásig, versenyképes áron.

A Medence Áruház csapatát keresd az E pavilon 206B standjánál!

  • CONSTRUMA Nemzetközi építóipari szakkiállítás
  • 2026. március 25-29.
  • Hungexpo – 1101 Budapest, Albertirsai út 10.
  • Medenceáruház (Kaszkád-H Kft.) stand: E pavilon 206B
  • Minden további infót a hivatalos eseményben, IDE KATTINTVA találsz!

Az újdonságokat illetően fontos megjegyezni, hogy a Medence Áruház pont tavaly rukkolt elő az úgynevezett EZ POOL medencetípussal, erről bővebben az alábbi cikkben írtunk:

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb