Közélet

Folytatódik a közbiztonság javítása: újabb kamerák figyelik Szegedet (fotókkal)

Folytatódik a kamerarendszer bővítése Szegeden: a legújabb eszközöket a Szent György téri villamosmegállóban helyezik üzembe. A térfigyelő kamerákkal nem csupán a peronokat, hanem a mellékutcákat, a zebrákat, valamint a tér belsejét is figyelni tudják a jövőben.

Nagy Sándor városfejlesztési alpolgármester tájékoztatása szerint a rendőrséggel egyeztetve, a már optikai hálózattal rendelkező területeken bővítik a közbiztonsági kamerarendszert. A céljuk, hogy a közösségi közlekedők biztonságérzetének javítása mellett a környék közbiztonságát is javítsák.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb