Mindenmás

Tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden: a helyiségben két köbméter fa égett

Péntek délután tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden, a Déryné utcában. A helyiségben két köbméter fa égett.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a ruzsai és hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét ingatlant, majd eloltották a lángokat. A rajok ventilátor segítségével kiszellőztetik a füsttel telítődött pincét. A munkálatokat a Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb