Megvan a fix dátum: szeptember 17-én fogadjuk a PSG-t Szegeden!

Megvan a dátum, kőbe vésve: MOL-PICK SZEGED–Paris Saint-Germain, 2020. szeptember 17., 18:45, Újszegedi Sportcsarnok! Véglegesítették a VELUX EHF Bajnokok Ligája őszi programját, vérbeli rangadóval kezdenek a Kékek!

“Csütörtök és 18.45. Ezek a fix hazai időpontjaink a VELUX EHF Bajnokok Ligája őszi fordulójában, egyedül a decemberi a fehérorosz Breszt ellen hazai meccsünk lesz szerdán. Szeptember 17-én a Párizs ellen itthon kezdünk” – írta pár perccel ezelőtt befutott közleményében Süli Robi, a Kékek sajtófőnöke. Egyből egy vérbeli rangadóval nyitunk, a második fordulóbeli meccsünk –  amit a lengyel Kielce otthonában vívunk – kezdése egyedül nem ismert. A harmadik körben jön a Vardar, majd a negyedikben BL-premierre kerül sor, hiszen portugál csapattal még sohasem játszottunk a BL-ben.

Emlékeztek még, tavaly mekkora háború volt a Pick vs PSG a sportcsarnokban?