Rommá verte a Pick a Dabast

Ki nyer ma? (játék és muzsika tíz percben) Na, ez egy percig sem volt kérdés a mai, MOL-PICK Szeged és Dabasi KC között vívott meccsen a K&H férfi kézilabda liga, 12. fordulójában. 18 pont előnnyel húztuk be a találkozót, 14-20 – as félidő után 26-44 lett a vége.

Dabasi KC-MOL-PICK Szeged 26–44 (14–20)
K&H férfi kézilabda liga, 12. forduló, Dabas, 100 néző. Vezette: Rontó, Szanyi.
Dabas: Holló 1 – Ács 2, Fekete 5, Török 1, Koller 1, Szöllősi 1, Laurinyecz. Csere: Hermann (kapus), Váczi 4/1, Kende 6, Kurucz 1, Antal 2, Zatureczki, Hajdú 2. Vezetőedző: Tomori Győző.
MOL-PICK Szeged: Mikler – Radivojevics 4/1, Henigman 2, Mackovsek 4, Bánhidi 4, Källman 2, Bombac 1. Csere: Alilovic (kapus), Zsitnyikov 4, Bodó 2, Rosta 4, Canellas 3, Kaspárek 1, M. Stranovsky 2, Sostaric 9/2, Bajus 2. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 6, ill. 8 perc
Hétméteres: 1/1, ill. 3/3

A meccs elején a hazai csapat vezetett, pár egyenlítést követően, Borut Mackovsek a 8. percben szerzett találata után átvettük a vezetést. Az igazi daráló a második félidőben jött, amikor elővettük a hét a hat elleni játékot. A hajrára szerepet kapott Bajus Bruno is, aki élt is a lehetőséggel, első labdaérintését gólra váltotta. A vége 44-26 ide, legközelebb a Ferencváros vendégei leszünk, szombaton 18.15-kor.

Extra kredit, a végére: a meccs előtt jött a hír, hogy Bogdan Radivojevics és Bánhidi Bence is bekerült a 2020-2021-es Bajnokok Ligája szurkolói Álomcsapatába! Szívből gratulálunk, Srácok!

Forrás: Pickhandball.hu