Micsoda győzelem! Magyarország legyőzte Németországot a Nemzetek Ligájában!

Az első félidőben hatalmas iramot diktált a magyar válogatott, és élete utolsó előtti válogatott mérkőzésén Szalai Ádám Puskás- díj-gyanús góljával győztünk 1-0 -ra!

A magyar válogatott szó szerint nekiesett a német válogatottnak, az első fél órában nem volt kaput eltaláló lövése Németországnak. A letámadás szemet gyönyörködtetően alkalmazták a magyar fiúk, ráadásul fizikálisan és észben is maximálisan partiban voltak a magyar srácok. A szünet után egyértelműen várható volt, hogy Németország nekünk fog esni. A játék 60. perce után már csak két kontra helyzetünk volt, de ezekből akár több gólos előnyre is szert tehettünk volna.

Külön öröm, hogy a Szegedről (Tisza Volán) induló Ádám Martin is pályára lépett, és a mérkőzés egyik legnagyobb helyzetét harcolta ki! Legközelebb az olaszokat fogadjuk, aki egyébként ma 1 góllal győzték le az angol válogatottat. A hétfői Magyarország–Olaszország meccsen tehát a tét a csoportelsőség lesz.