A Szeged búcsúzott a kupától: Budafok – Szeged 1-0

Bosszantó a vereség mindig, de itt több 100% helyzet is kimaradt a szegedi srácok részéről. A Budafok és a Szeged gól nélküli döntetlent játszott a rendes játékidőben, jött a hosszabbítás.

A forduló legmegdöbbentőbb eredménye egyértelműen a Fradi kiesése, ahol az NB III-as Iváncsa csapata győzte le a zöld-fehéreket. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia a mérkőzés képe alapján is sokkal esélyesebb volt, mint a Budafok, senki nem lepődött volna meg, ha mi jutunk a legjobb 16 közé. Biztosak vagyunk benne, hogy a pályán már mindenki a tizenegyesekre készült fejben, hiszen a 120. percig is eljutott a mérkőzés, amikor érkezett a dráma, a budafoki gól, ezzel eldőlt a továbbjutás. Végeredmény: Budafok – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-0