Győztes meccsel zárta az évet az OTP Bank – Pick Szeged

Az év utolsó meccsén Komlón léptek pályára KÉKEK, ahol a papírforma szerint magabiztos szegedi győzelem született. Sport36-Komló – OTP Bank – PICK Szeged 24–32

Különleges mérkőzés volt, mivel a fiatalok is lehetőséget kaptak: két PICK Kézilabda Akadémia-játékos, Molnár Robin és Tisza Levente került be a csapatba. A hazai szurkolók nagy számban jelentek meg a mérkőzésen, de ez nem bizonytalanította el a Pick Szegedet. Az első félidőben végig vezetve 17-13-as eredménnyel mentek a csapatok pihenni. A második félidőben kicsit bent maradtunk az öltözőben, mivel egy gólra feljöttek a hazaiak. Szerencsére a szegedi fiúk magukra találtak újra, a védekezésünk sokkal stabilabb lett, így tartottuk a magabiztos vezetést. A vége: 32-24. Az OTP Bank Pick Szeged legközelebb Cegléden, február 3-án lép pályára.

A mérkőzés számokban: Sport36-Komló – OTP Bank – PICK Szeged 24–32 (13–17) K&H férfi kézilabda liga, 13. forduló, Komló, Sportközpont, 800 néző. vezette: Kovács, Mándli.
Komló: Granic – Urbán 2, Szuharev 3, Sunajko 2, Szöllősi, Jerkovic 3, Hoffmann 1. Csere: Pásztor (kapus), Csányi 1, Bazsa 3, Takács 5, Grünfelder 2, Vaskó 1, Melnyicsuk 1/1, Varga. Vezetőedző: Kilvinger Bálint.
OTP Bank – PICK Szeged: Mikler – Bombac 1, Tönnesen, Gaber 1, Bánhidi 6, Bodó 1, Blonz 2/1. Csere: Radivojevics 4, Garciandía 3, Rosta 6, Mackovsek 4, Frimmel 2, Martins 2, Molnár, Tisza. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 10, ill. 4 perc
Hétméteres: 1/1, ill. 1/1