Jó játékkal kiütéses győzelmet aratott Magyarország a bolgárok felett: a mi Ádám Martinunk is betalált!

A magyar labdarúgó-válogatott 60 ezer néző előtt 3–0-ra legyőzte Bulgáriát a 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének G-csoportjában. A Forráskúti vikingek is harcolt, büszkén dobbant. szegedi szívünk!

Kicsit több, mint hat perc után már vezettünk a bolgárok ellen, majd Szoboszlai a 25. percben szabadrúgásból szerzett bombagólt! Ádám Martin. a dél-alföldi büszkeségünk folyamatosan veszélyeztette a kaput.

A Puskás Arénába 60.000 néző előtt parádézott a magyar válogatott, és már az első félidő vége előtt a mi vikingek is betalált. Végül a sok helyzet mellett maradt ez az eredmény.

A válogatott legközelebb nyár elején játszik Eb-selejtezőt, június 17-én Montenegróban lép pályára, három nappal később pedig Litvániát fogadja. A csoportot most Szerbia vezeti, de ők már két meccset játszottak, mi pedig még csak egy selejtezőn vagyunk túl. Végeredmény: Magyarország – Bulgária 3–0