Libabőr! Gigantikus csatában a Szeged legyőzte a Veszprémet!

Gigantikus hangulat volt a Pick Arénában, ahol az OTP Bank – Pick Szeged csapata a Veszprémet fogadta a rangadón! Ilyenkor Szeged kékbe borul és minden szegedi szív egyszerre dobban a csapatért! A férfi kézilabda NB I döntőjének első mérkőzésén drámai pillanatokat élhettünk meg, de a legfontosabb a végeredmény: OTP Bank-Pick Szeged–Telekom Veszprém 31-25!

Elképesztően jól játszottunk, a szegedi srácok az első perctől kezdve brutálisan odatették magukat, Mikler Roland pedig olyan falat húzott a kapunk elé, amit a legjobb kőművesek is megirigyeltek volna!

A második félidőben sikerült a vendégeknek két góllal megközelíteni csapatunkat, de utána újra 5 góllal vezettünk, amit nemhogy nem engedtünk ki a kezünkből, de még növeltük is az előnyünk.

Nagyon fontos, hogy a párharc folytatódik hétfőn, ahol szegedi srácaink utaznak Veszprémbe. Ha ott is sikerül diadalt aratnunk, akkor újra bajnok a SZEGED! Szép volt fiúk!