Kikapcs

A szombat lesz az a nap, ami a családról, a barátokról, no meg a tarhonyáról szól majd – jön a XVIII. Tarhonyafesztivál Tápén

Mivel mással indulhatna a július Szegeden, mint a tápéi Tarhonyafesztivállal! A szombat lesz az a nap, ami a családról, barátokról a jó hangulatról, no meg a tarhonyáról szól a városunkban. A szervezők már a részletes programot is közzétették, eszerint pedig már reggel 7-kor indul a banzáj a Heller Ödön Művelődési Házban.

18. alkalommal rendeznek Tarhonyafesztivált a városunkban, és ahogy eddig, úgy most is a Tápéi Heller Ödön Művelődési Ház ad otthont a rendezvénynek. Lesz tánc és zene, gyermekfoglalkozások, valamint Csordás Tibi, azaz Fiesta koncert is az eseményen. A részletes program így fest:

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk! 

App Store: https://apple.co/3ZdLaYm
Google Play: https://bit.ly/3LSOTHJ

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!

Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb