Sport

Büszke a szegedi szív: városunk kajak-kenusai szerezték meg a legtöbb aranyérmet!

A szegedi szívünk nem kicsit dobbant büszkén vasárnap is! A DOKTOR24 felnőtt magyar bajnokságon, valamint a gyermek és kölyök magyar bajnokságon az MVM Szeged VE szerezte a legtöbb aranyérmet és a legtöbb érmet is!

A hétvégén folyamatosan be tudtunk számolni az újabb szegedi sikerekről. Nem győztünk büszkén tapsolni az érmeknek, a szegedi büszkeségeinknek. Szerencsére a vasárnap is igen termékenyre sikeredett, a szegediek nagyon sok érmet tartottak városunkban: a fiatalok 10 bajnoki címet nyertek a Maty-éren

Nagyszerűen szerepeltek az MVM Szeged VE gyermek és kölyök versenyzői a Maty-éren rendezett magyar bajnokság utolsó napján is. A fiatalok 10 arany-, 7 ezüst- és 6 bronzérmet szereztek. A szegediek közül Kelemen Zita, Csadon Iringó, Bereznai Ákos és Mágori Hunor is két-két számban győzött vasárnap.

Az MVM Szeged VE versenyzői közül aranyérmet szereztek: Kis Boróka – MC1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I., Juhász-Csordás Krisztián – MC1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I., Kelemen Zita – MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I., Laczi Máté – MC1 Férfi Gyermek U11 2000 m Döntő I., Bereznai Ákos-Mágori Hunor – PC2 Férfi Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I., Csamangó Bercel-Herédi Gábor – MK2 Férfi Gyermek U10 2000 m Döntő I., Dobó Maja-Csadon Iringó – PC2 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I., Laczi Máté-Magony Ádám-Csadon Iringó Maja-Kéri Áron – PC4 Vegyes Gyermek U10-U11 500 m Döntő I., Kelemen Zita-Ágh Nedda-Pálka Ádám-Varga Ákos – MK4 Mix Gyermek U12 1000 m Döntő III.

Jó ránézni az éremtáblázatra, ami büszkén mutatja: a DOKTOR24 felnőtt magyar bajnokságon, valamint a gyermek és kölyök magyar bajnokságon az MVM Szeged VE szerezte a legtöbb aranyérmet és a legtöbb érmet is!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb