Szegedi büszkeségek: 16 érmet zsebeltek be a kajak-kenusok a Maty-éren zajló országos bajnokság harmadik napján

Folytatták jó szereplésüket a szegedi kajak-kenusok a Maty-éren zajló serdülő, ifjúsági és U23-as kajak-kenu országos bajnokság harmadik versenynapján is: a szombati termés nyolc aranyérem mellett hét ezüst és egy bronz – számolt be róla a Szegedi Vízisport Egyesület.

Mint ahogyan arról tegnap beszámoltunk, nagyon jól kezdték serdülő, ifjúsági és U23-as kajak-kenu országos bajnokságot az MVM Szegedi VE versenyzői, a csütörtökön kezdődő megmérettetésen az első két versenynapon 5 arany-, 6 ezüst- és 6 bronzérmet zsebeltek be. A harmadik nap sem vettek vissza a szegedi kajak-kenusok, szombaton ugyanis 8 arany-, 7 ezüst- és 1 bronzérmet szereztek. A fiatalok közül Kiss Ágnes és Gyányi Milán is két számban lett magyar bajnok. Az országos bajnokság vasárnap a 2000 és az 5000 méteres döntőkkel zárul. Mutatjuk a Szeged VE versenyzőinek eredményét, a harmadik napról: