Bravó fiúk! Kiütéses győzelmet arattunk!

Felrobbant a Pick Aréna! 34–27-es bravúrgyőzelemmel, az eddig hibátlan és az A-csoportot vezető Aalborg ellen arattunk kiütéses győzelmet!

A francia PSG-től és a német Kieltől is vereséget szenvedő OTP Bank-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájának 3. fordulójában, a Pick Arénában végre győzedelmeskedtünk!

Az első játékrész 15. Percéig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd fokozatosan átvettük a mérkőzés irányítását. A dánok nagyon sokat hibáztak, Többet hibáztak a dánok, ellenben nekünk csak két rontásunk volt.

A 43. percben már időt is kellett kérnünk, mivel egy gólra jött vissza az Aalborg. Innentől kezdve viszont már nem volt gond, az 52. percben Bánhidi Bence találatával már 29-23-ra vezettünk. Ekkor a Pick Aréna közönsége biztos volt a győzelemben, a végeredmény: OTP Bank-Pick Szeged–Aalborg HB (dán) 34–27 (20–16)