Tisza-parti rangadón egy pontot hozott haza a Szeged

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a Tiszakécskei LC és a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapata egy nagyon jó mérkőzést játszott. Végül 2-2 lett.

Az első tíz percben nem volt a hazaiak játékában a gól, de a 16. percben büntetőhöz jutott a Tiszakécske.

Még az első játékrészben tudtunk egyenlíteni: Haris Attila könnyedén lőtt Kiss Ágoston kapujába, miután megkapta szélről a labdát. A legnagyobb baj, hogy ez volt az első Tamás adunk, amivel eljutottunk az ellenfél kapujáig.

A második félidő után kicsit bent maradtunk az öltözőben, a Tiszakécske újra megszerezte a vezetést. Szerencsére 20 perc múlva újra jött a szegedi válasz: Márkvárt Dávid talált be a kapuba. Maradt is ez az eredmény: Tiszakécske – Szeged 2-2.