Mindenmás
A nap fotói: meglepő helyen jelent meg egy mobilvécé Szegeden (galéria)
Sajnos vissza-visszatérő kérdés a nyilvános mellékhelyiségek helyzete a Napfény Városában. A problémára nemrég született egy kifejezetten rendhagyó megoldás: mobilvécé jelent meg a városból kivezető egyik főűt körforgalomjában.
„A BYD-építkezés közelében, a Budapesti úton beraktak a körforgalom közepébe egy Toi-toi budit!” – tudtuk meg a helyszínen készített olvasói fotók mellé kapott helyzetjelentésből.
Köszönjük a fotókat!



