Na ki van bronzérmes helyen az NBII-es bajnokságban? Igen, a SZEGED!

Ma a 13. heyzett Kazincbarcika otthonában léptek pályára a szegedi srácok. Sajnos a hétvégén hazai környezetben kikaptunk, bizonyítani akart a Szeged, ami sikerült is: Kazincbarcika – Szeged 0-2.

Az első játékrészben mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de egyértelműen a Szeged uralta a meccset. Az első félidő hosszabbítása csak 1 perc volt, viszont ennyi idő elég is volt ahhoz, hogy átvegyük a vezetést: kontrából indultunk, Kundrák remek ütemben passzolt a középen érkező Gajdos elé, akinek első lövését még tudta védeni a kazincbarcikai hálóőr, de Gajdos második támadását már nem tudta hárítani.

A másodi félidőben kiderült Gajdos lábában maradt még egy gólt, amit nem hozott haza Szegedre, a 65. percben újra betalált. Megérdemelten nyert a Szeged, legközelebb pedig vasárnap 15 órától, a Csákvár ellen a Szent Gellért Fórumban lépünk pályára.