Szegedi Arcok

A földkerekség egyik legaranyosabb 7 éves kislánya, Abigél kapcsolhatta fel az ünnepi fényeket Szegeden

Pénteken négy óra után nem sokkal a Rádió 88 egyik szerencsés hallgatója, a földkerekség egyik legaranyosabb 7 évese, vagyis Abigél kapcsolhatta fel az ünnepi fényeket Szegeden, ezzel pedig hivatalosan is elindult az adventi készülődés időszaka a városunkban, vagyis: elstartolt a Szegedi Karácsonyi Hetek.

A Belvárosban összegyűlt Szeged apraja-nagyja és péntek délutánra igazi ünnepi kavalkád kerekedett. Ahogy minden évben, úgy idén is egy szerencsés Rádió 88 hallgató kapcsolhatta fel a díszkivilágítást. Mint honlapjukon írják, idén Abigél nyomhatta meg a kapcsoló gombját, aki egyébként csütörtökön lett 7 éves. Mindezek után pedig felcsendült az első karácsonyi dal is a rádióban a Habakuk zenekar előadásában.

Így fest most egyébként a városunk szíve, olvasóink fotóin keresztül! Köszönjük szépen!

Szegedi Karácsonyi Hetekről, és a hétvégi programokról itt tájékozódhatsz bővebben:

Kapcsolódó cikkek

2 hozzászólás

  1. Visszajelzés: bolivian cocaine for sale
  2. Visszajelzés: ข่าวบอล
'Fel a tetejéhez' gomb