Szegedi Arcok

Helló, Klauzál téri pálmafák! Mától ismét ékes díszei lesznek Szeged egyik legszebb terének

Tavaly év végén költöztek el, most pedig visszatértek a Klauzál tér elmaradhatatlan pálmafái. Az SZKHT munkatársai csütörtökön reggel futottak be a platós teherautóval Szeged központjába, és nem érkeztek üres kézzel, hiszen a pálmafák mellett további növényeket is hoztak magukkal, melyek városunkat díszítik majd.

Még tavaly év végén szállították el a városunk egyik legszebb terét díszítő pálmafákat, akkor a munkások a társaság központi telehelyére, vagyis fagymentes környezetbe helyezték a több mázsás, négy emberrel is nehezen mozgatható növényeket. Munkájuknak köszönhetően pedig a pálmafák mától ismét ékes díszei lehetnek Szeged egyik frekventált közterületének, a Klauzál térnek.

Láttál valamit, amely izgalmas, érdekes vagy hasznos lehet a Szeged365 Family többi tagja számára is? Töltsd le a vadonatúj applikációnkat, küldj fotót és légy a tudósítónk! 

App Store: https://apple.co/3ZdLaYm
Google Play: https://bit.ly/3LSOTHJ

Kövess a Szeged365 TikTok, Facebook és Instagram oldalakon is!

Köszönjük, hogy a virtuális családtagunk vagy!

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb