Szegedi Arcok

Szegedi versenyző is képviselheti Magyarországot a WAKO Utánpótlás Kick-box Világbajnokságon

A szegedi Roszik Szabolcs meghívást kapott a magyar válogatottba, és a szeptember 18–27. között az olaszországi Lido di Jesolóban rendezendő WAKO Utánpótlás Kick-box Világbajnokságon képviselheti Magyarországot.

Roszik Szabolcs a magyar bajnokságon elért második helyezésével vívta ki a részvételt pointfighting szabályrendszerben, a junior korcsoport -79 kilogrammos súlycsoportjában. Ezzel hivatalosan ő lett a szegedi egyesület első válogatott versenyzője – derül ki a szegedi NextGen Pointfighting Academy közleményéből.

Gratulálunk Szabinak!

A KIJUTÁSHOZ TÁMOGATÓKAT KERESNEK

A NextGen Pointfighting Academy szerint a verseny magas részvételi költségei miatt támogatásra is szükség van. Arra kérik az érdeklődőket, hogy vegyék fel velük a kapcsolatot, ha szeretnének hozzájárulni a sportoló világbajnoki szerepléséhez. Az egyesület és Szabi támogatásához további információt a közleményben találtok:

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb