Kikapcs

Városunkba jön műsort vezetni Bochkor Gábor és Lovász László, kedden az Aradi vértanúk terén ébresztik a szegedieket

Ismét Szegedre látogat Bochkor Gábor és Lovász László. Két éve a “ló faránál” ébresztette a szegedieket a Retro Rádió két műsorvezetője, kedden pedig az Aradi vértanúk terére pakolnak ki. Mint kiderült, ma indult útjára az 1.386.000 Köszönjük Turné, amelynek második megállója lesz városunk.

A rádió honlapja szerint Bochkor Gábor és Lovász László vezetik Magyarország legnagyobb reggeli rádiós közösségét. Ennek apropóján pedig a fiúk idén is személyesen mennek megköszönni, hogy ennyien hallgatják őket, ezért május 8-án, azaz ma elindult az 1.386.000 Köszönjük Turné. A srácok reggel 6:08-kor kezdenek, a következő helyeken:

  • május 8-án, hétfőn Debrecenben a Kishegyesi út és az István út sarkán;
  • május 9-én, kedden Szegeden az Aradi vértanúk terén;
  • május 10-én, szerdán Pécsen a Barbakán Bástyánál;
  • május 11-én, csütörtökön Szombathelyen a Március 15.-e téren;
  • és május 12-én, pénteken Győrben a Városház téren!

Azt is kiemelték, hogy minden városban fellép egy-egy városi vagy környékbeli zenekar, Szegeden ez a Gypo Circus lesz.

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb