Mindenmás
Napi cukiság: még a Vadaspark egzotikus állatainak is jól esik a hűsölés ebben a nagy melegben
Nemcsak a szegediek keresik az árnyékot és a hűsítő finomságokat ebben a kánikulában, hanem a Szegedi Vadaspark egzotikus állatai is! A Vadaspark a Facebook-oldalán osztott meg egy csokor cuki fotót arról, hogyan próbálják elviselhetőbbé tenni még az afrikai, madagaszkári és dél-amerikai állatok számára is a rendkívüli hőséget.
A gondozók folyamatosan készítik a jeges nyalánkságokat és hűsítő finomságokat, amelyeknek szemmel láthatóan nagy sikere van az állatok körében.



